sobota, 13 grudnia 2014

Bioderma, Sebium, Pore Refiner (Korygujący preparat zwężający pory) Kolejny produkt od Boderma to Sebium, Pore Refiner (Korygujący preparat zwężający pory)


Pakowanie: Poręcze opakowanie, ale mały minus do stosowania produktu, gdyż często wydziela on  zbyt dużą ilość produktu.


Konsystencja: Krem ma rzadką konsystencję. Bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy, szybko się wchłania.

Stosowanie: Tubka starcza na około, 2-2,5 miesiąca przy dwudniowym stosowaniu.

Po przetestowaniu tego kremu jestem bardzo zawiedziona. Po aplikacji kremu na twarz przez miałam wrażenie "idealnej twarzy", ale to nie trwało długo. Jest bardzo dobry jako baza pod makijaż. Chociaż miałam wrażenie, że raz na jakiś czas piekły mnie policzki i czoło po jego zastososowaniu, nie wiem co było tego przyczyną, ale przez żaden krem nigdy tak nie miałam. Dla mnie to chyba jeden z najgorszych kremów do twarzy, jakiekolwiek w życiu przetestowałam. Zero efektów i żałowałabym wydanych pieniędzy jakbym go kupiła. Ciężko jest znaleźć jakiekolwiek plusy. Może dla innej cery by się sprawdził, ale dla mojej nie był on przeznaczony.

Cena: ok 55zł
Pojemność: 30ml
Dostępność: Hebe, apteki

3 komentarze:

 1. Swietny post, ciekawa recenzja. ;3

  Zapraszam na konkurs! c:
  http://lusialuska.blogspot.com/2014/12/konkurs-3.html?m=0

  OdpowiedzUsuń
 2. dobrze wiedzieć, będę unikać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja ostatnio bardzo polubiłam się z dermokosmetykami Bioderma - tego konkretnego nie miałam przyjemności stosować, ale Sebium AKN już tak - jestem zadowolona :) bardzo dobre okazały się też być dla mnie kremy nawilżające, zarówno legere jak i riche :)

  OdpowiedzUsuń

♥ Każdy komentarz, obserwacja powoduje, że jestem bardzo szczęśliwa!
♥ Bardzo dziękuję i odwdzięczam się za komentarze i obserwacje
♥ Każdy komentarz z opinią, każda obserwacja daje siłę i walkę do dalszego działania! :*


Dziękuję za każdy komentarz i obserwacje!